Lista prezentów ślubnych

accueil1W sklepach EUROSZKŁO DESIGN znajdziecie wiele produktów przydatnych w domu, również w domu młodego małżeństwa, a wiele z nich to idealne prezenty ślubne.  Rozwiązaniem gwarantującym, że prezenty się nie powtórzą a Młoda Para na pewno będzie z nich zadowolona, jest Lista Prezentów Ślubnych dostępna we sklepach EUROSZKŁO DESIGN.

Zapraszamy Młode Pary do wybrania w dowolnym sklepie EUROSZKŁO DESIGN  artykułów, które chciałyby otrzymać jako prezenty ślubne. Pracownicy sklepu pomogą w sporządzeniu Listy, która następnie będzie bardzo pomocna dla osób kupujących prezenty. Podczas wizyty w sklepie EUROSZKŁO DESIGN, po podaniu nazwiska, na jakie utworzona została Lista , osoba kupująca prezenty zostanie poinformowana przez pracownika sklepu, jakie produkty na niej się znajdują oraz jakie nie zostały jeszcze zakupione przez innych gości. Zakupy dokonane w oparciu o Listę pozwolą na obdarowanie Młodej Pary dokładnie tym, o czym marzy.

Dodatkowo, Młoda Para otrzyma też prezent od EUROSZKŁO DESIGN ! Bon Prezentowy o wartości 10% zakupów dokonanych przez gości na podstawie Listy.

Zapraszamy do odwiedzenia sklepów EUROSZKŁO DESIGN, gdzie nasi pracownicy służą dodatkowymi informacjami oraz radą i pomocą przy tworzeniu Listy Prezentów Ślubnych.

Kontakt:
Racibórz: +48 32 755 15 85
Wodzisław: +48 32 455 27 40